Angajez Inginer Constructii Civile si Industriale

Anunt actualizat: 2024-08-12T09:41:45+03:00

Descriere anunt

Candidatul ideal:

-experienta in domeniul constructiilor

-studii de specialitate (profil tehnic) finalizate

-Cunoasterea Normelor de proiectare

-cunostinte Microsoft Office

-cunostinte AutoCad

-Planificare si organizare

-permis categoria B

-cunostinte limba engleza

Responsabilitati:

-Realizeaza ofertele tehnico-comerciale si asigura suportul tehnic in executia proiectului

-Actualizeaza solutiile tehnice si costurile de productie ale companiei.

-Emitere oferte

-Stabileste preturile finale pentru material,manopera , utilaje,transport

- Stabilirea de soluții complexe pentru proiectare structură pentru proiecte civile și industriale;

- Deplasarea pe șantier pentru verificarea respectării proiectelor, când este necesar;

-Intocmeste graficele de executie

-Intocmeste antemasuratorile

- Intocmeste situatiile de lucrari.

Beneficii:

- posibilitate de formare si dezvoltare profesionala

- pachet salarial motivant ,

- mediu placut de lucru intr-o echipa tanara si dinamica

Pentru mai multe detalii va rog sa sunati la nr de telefon [Telefon] sau la sediul nostru din Sos. Bucuresti- Targoviste, nr 201, Mogosoaia, Ilfov

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Relocare
Domeniu
Inginerie
Tip
Full time
Nivel
Studii superioare
Sofer
Categoria B
Experienta
Intermediar ( 2-5 ani )
Mobilitate
Disponibilitate deplasari