Consilier vânzări / Lucrător comercial

Anunt actualizat: 2024-08-29T13:10:48+03:00

Descriere anunt

Magazinele noastre de materiale electrice sunt dotate si aranjate după standarde actuale, produsele au etichete electronice expuse la raft, iar vanzarea produselor se efectuează prin scanare. Produsele sunt de calitate si suntem cunoscuti pe piata de 30 de ani.

Cerințe:

-Experienta în domeniu nu este obligatorie!

-Pregatire in domeniul electric - constituie un avantaj;

-Orientare către client;

-Responsabilitate, seriozitate, implicare.

Responsabilități:

-Vanzarea de produse electrice din magazin, cu posibilitate si online;

-Preluarea produselor, expunerea ︁︀︂︃︃︈︃︁︃︀si organizarea lor pe rafturi;

-Consilierea clientilor ce solicita ajutor in luarea deciziilor;

-O buna comunicare cu clientii si o atitudine pozitiva si respectuoasa fata de colegi si clienti;

-Desfasurarea operatiunilor cu casa de marcat, intocmeste acte de contabilitate primara precum si rapoarte si situatii la cerere;

-Asigurarea curateniei de baza si a ordinii la locul de munca.

Condiții:

Program de lucru full-time L-V in 2 schimburi. Se lucrează o dată la 2 sambete (cand se lucreaza sambata, ziua de luni este libera), duminica - liber;

Tichete de masă;

Bonusuri pentru continuitate realizare plan de vanzari.

Salarizare de baza plus bonus din cifra de vanzari efectuata lunar.

Dorim sa ne marim echipa, daca crezi ca esti potrivit, te rog scrie-ne! Abia asteptam sa lucram impreuna!

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Comert
Tip
Full time
Nivel
Necalificat
Sofer
Fara carnet
Experienta
Incepator ( < 2 ani )
Mobilitate
Locatie stabila