Delicious Times angajeaza

Anunt actualizat: 2024-10-03T16:35:51+03:00

Descriere anunt

Delicious Times angajează Consultant în Management

Descrierea companiei:

Delicious Times este o rețea de restaurante de succes, orientată către calitate și experiențe culinare unice. Ne extindem echipa și căutăm un Consultant în Management care să ne ajute să optimizăm operațiunile și să îmbunătățim performanțele afacerii.

Responsabilități:

Analizarea și optimizarea proceselor operaționale în restaurantele noastre.

Elaborarea de strategii pentru creșterea veniturilor și eficientizarea costurilor.

Supravegherea și îmbunătățirea calității serviciilor și produselor oferite.

Identificarea oportunităților de extindere și dezvoltare pe piață.

Asigurarea conformității cu legislația din domeniul alimentației publice.

Colaborarea strânsă cu echipele de management și operațiuni pentru implementarea soluțiilor.

Cerințe:

Studii superioare în management, economie sau domenii conexe.

Experiență de minim 2 ani în domeniul restaurantelor sau în consultanță de management.

Abilități excelente de leadership, organizare și comunicare.

Capacitate de analiză și găsire de soluții eficiente.

Cunoașterea legislației din domeniul HoReCa constituie un avantaj.

Ce oferim:

Pachet salarial competitiv.

Oportunități de dezvoltare profesională și promovare.

Mediu de lucru dinamic într-o industrie în plină expansiune.

Discounturi în restaurantele noastre și alte beneficii atractive.

Cum aplici? Trimite-ne CV-ul tău. Așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Management
Tip
Full time
Nivel
Studii superioare
Sofer
Categoria B
Experienta
Manager executiv
Mobilitate
Locatie stabila