Delicious Times angajeaza

Anunt actualizat: 2024-10-03T16:49:41+03:00

Descriere anunt

Delicious Times angajează Organizator de Evenimente

Descrierea companiei:

Delicious Times este o rețea de restaurante care creează experiențe culinare memorabile. Căutăm un Organizator de Evenimente creativ și bine organizat, care să coordoneze evenimente de succes în locațiile noastre.

Responsabilități:

Planificarea și coordonarea evenimentelor din cadrul restaurantelor noastre (nunți, petreceri, lansări etc.).

Gestionarea relațiilor cu clienții și asigurarea că toate cerințele acestora sunt îndeplinite.

Colaborarea cu furnizorii și echipele interne pentru a asigura desfășurarea fără probleme a evenimentelor.

Crearea de concepte și oferte personalizate pentru clienți, în funcție de tipul evenimentului.

Monitorizarea bugetului și a resurselor implicate în evenimente.

Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților și gestionarea feedback-ului post-eveniment.

Cerințe:

Experiență de minim 2 ani în organizarea de evenimente (preferabil în industria HoReCa).

Abilități excelente de planificare și organizare.

Creativitate și capacitate de a oferi soluții rapide și eficiente.

Abilități excelente de comunicare și negociere.

Cunoștințe solide despre tendințele din industria ospitalității și evenimentelor.

Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în weekenduri sau în afara programului obișnuit, atunci când este necesar.

Ce oferim:

Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.

Oportunitatea de a organiza evenimente de prestigiu într-un mediu dinamic.

Posibilități de dezvoltare profesională și de avansare.

Discounturi și beneficii atractive în restaurantele noastre.

Cum aplici? Trimite-ne CV-ul tău. Te așteptăm să faci parte din echipa noastră și să aduci la viață evenimente memorabile!

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Management
Tip
Full time
Nivel
Student
Sofer
Categoria B
Experienta
Incepator ( < 2 ani )
Mobilitate
Locatie stabila