INSTALATOR PANOURI FOTOVOLTAICE

Anunt actualizat: 2024-08-22T08:45:40+03:00

Descriere anunt

Despre tine, viitorul membru al echipei noastre:

• Esti calificat ca electrician autorizat ANRE;

• Nu este obligatoriu sa detii o certificare de instalator sisteme fotovoltaice, insa ar reprezenta un avantaj.

• Ai capacitate de a citi/intelege schemele electrice/documentatia tehnica;

• Detii experienta de minim 2 ani in montajul si PIF a sistemelor fotovoltaice;

• Ai capacitate de organizare si planificare, esti serios, punctual si responsabil;

• Iti place sa lucrezi in echipa;

• Detii abilitati tehnice si indemanare practica;

• Esti flexibil si demonstrezi rezistenta la efort;

• Te caracterizeaza organizarea, atentia la detalii, fiind orientat spre rezultat.

Responsabilitatile tale:

• asamblarea de tablouri, panouri si echipamente electrice in conformitate cu schema electrica;

montarea aparatajului, cablarea, etichetarea si verificarea functionalitatii in conformitate cu schema electrica;

• realizarea necesarului de materiale pentru executarea lucrarilor;

• instalarea si punerea in functiune a sistemelor fotovoltaice sub indrumarea proiectantilor si managerului de proiect;

• executarea lucrarillor in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate si securitate in munca.

Oferta noastra:

• Salariu motivant in concordanta cu activitatea desfasurata;

• Tichete de masa;

• Prime de sarbatori;

• Ajutor pentru evenimente deosebite;

• Program de lucru: de luni pana joi intre orele 7:30-16:00 si vineri intre 7:30-13:30;

• Până la 25 de zile de concediu anual, în funcție de vechime.

• Posibilitatea de a evolua profesional in cadrul companiei.

Descrierea companiei:

ICPE SA este o companie românească prezenta pe piata romaneasca de 70 ani cu o structură complexă, acoperind o gamă largă de inovații, concepte noi, în domeniul ingineriei electrice. Activitățile noastre principale sunt axate pe cercetare, dezvoltare, inginerie, fabricarea OEM de produse și servicii inovatoare în domeniul resurse de energie regenerabilă, eficiență energetică, protecția mediului, vehicule electrice, electrotehnologii.

Contact:

[Telefon] – Ursu Viorel

[Trimite mesaj]

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
altul
Tip
Full time
Nivel
Necalificat
Sofer
Categoria B
Experienta
Fara experienta
Mobilitate
Locatie stabila