Șef Șantier - lucrări electroenergetice

Anunt actualizat: 2024-09-18T14:02:12+03:00

Descriere anunt

▶️Compania Invest recrutează Șef Șantier - lucrări electroenergetice. Dacă dorești să faci o schimbare în carieră și să iei parte la proiecte revoluționare, te așteptăm în echipă!

▶️Responsabilități:

• Supraveghezi proiectul de construcție de la început până la sfârșit;

• Ai un rol-cheie în planificarea și identificarea resurselor necesare;

• Te asiguri că activitățile de construcție se desfășoară în conformitate cu programul prestabilit;

• Elaborezi, transmiți și monitorizezi planurile de lucru al oamenilor din șantier;

• Monitorizezi progresul activităților de construcție, în mod regulat și organizezi întâlniri periodice cu toate sub-echipele;

• Menții și respecți strict standardele de calitate și siguranță;

• Te asiguri că documentele zilnice sunt completate corect și la timp.

▶️Cerințe:

• Studii superioare de lungă durată de specialitate, absolvite cu diplomă de licență (profil tehnic- electric);

• Experiență de minim 5 ani în construcția de stații electrice de IT, centrale electrice de producție energie electrică;

• Buna înțelegere a sistemelor electroenergetice;

• Cunoașterea tipologiilor de contracte din industria și a standardelor de siguranță este esențială;

• Cunoștințe în softuri speciale (Autocad, devize etc);

• Cunoștințe bune de operare PC (MS Office, Microsoft Project, Internet);

• Cunoașterea a minim o limbă de circulație internațională (engleză, nivel mediu-avansat) – reprezintă avantaj.

▶️Ce oferim:

• Pachet salarial competitiv, între 9200 si 15500 lei brut (compus din: salariu fix, bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi, diurna pentru deplasări, indemnizații în funcție de specificul proiectului, prime de sărbători etc);

• Oportunități de dezvoltare profesională;

• Mediu de lucru prietenos;

• Acces la dotări de ultimă oră.

Proiectele noastre se regăsesc pe întreg teritoriul țării, de aceea, te încurajăm să iei legătura cu noi indiferent de zona în care locuiești.

Acest post necesită disponibilitate pentru deplasare în scop profesional în diferite județe ale țării (ex: Mureș, București, Sibiu, Covasna, Brăila, Bihor, Cluj).

▶️Cum să aplici:

Trimite-ne CV-ul la [Trimite mesaj] / [Trimite mesaj] sau sună la numărul [Telefon] de luni până vineri între orele 08-17.

Dacă acest rol nu este ceea ce cauți, dar știi pe cineva care ar putea fi interesat, ne-ar fi de ajutor să transmiți mai departe această informație!

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Relocare
Domeniu
Instalatii
Tip
Full time
Nivel
Studii superioare
Sofer
Categoria B
Experienta
Intermediar ( 2-5 ani )
Mobilitate
Disponibilitate deplasari