TEHNICIAN INTRETINERE- CARREFOUR ALEXANDRIEI

Anunt actualizat: 2024-07-31T13:16:02+03:00

Descriere anunt

Descrierea jobului

Ce ai de facut:

Realizează operațiunile curente de întreținere și reparații pentru echipamentele, utilajele, clădirile și bunurile societății;

Să colaborezi, informezi și să raspunzi pozitiv acelor solicitari care țin de atribuțiile și responsabilitățile tale, venite din partea altor departamente;

Să asiguri o mentenanță preventivă bunurilor magazinului;

Activitatea presupune și lucrul la înălțime în nacelă.

Profilul pe care îl căutăm:

Ai studii tehnice;

Cunoștințe / diplomă în domeniul electric;

Ai experiență anterioară într-un post similar – reprezintă un avantaj;

Ai bune abilități de organizare și comunica.

Ceea ce oferim:

Tichete de masă

Cupoane de magazin de Paști și Crăciun;

Abonament medical/Asigurare medicala privata;

Ajutoare pentru evenimente deosebite (naștere copil, căsătorie, deces);

Diverse prime;

Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere și autonomie;

Oportunități de dezvoltare atât profesionale, cât și personale;

Cursuri de formare adaptate nevoilor tale.

Iti poti depune CV-ul la serviciul clienti din magazin, trimite la [Trimite mesaj] sau suna la [Telefon] Alatura-te unei echipe centrate pe satisfacerea clientilor!

Specificatii

Limba
Romana
Disponibilitate
Local
Domeniu
Comert
Tip
Full time
Nivel
Necalificat
Sofer
Fara carnet
Experienta
Fara experienta
Mobilitate
Locatie stabila